fbpx

Įrašykite ir spauskite Enter.

PRIVATUMO POLITIKA IR NAUDOJIMOSI SĄLYGOS

KAS MES ESAME

Tinklapio nuoroda, kurią suvedę pasiekiate tinklapį yra www.simonaburbaite.com

Veikla vykdoma pagal Individualios veiklos pažymą nr. 911494

Veiklos vykdytojas: Simona Burbaitė

KOKIUS ASMENINIUS DUOMENIS SAUGOME

Komentarai

Palikus komentarą puslapyje, mes saugome vartotojo prisijungimo vardą, elektroninio pašto adresą, vartotojo IP adresą – visa tai darome, kad išvengtume SPAM žinučių.

Medija

Jei įkeliate paveikslėlį turėtumėte įsitikinti, kad jame nėra saugoma informacija apie lokaciją.

Kontaktinės formos

Jums užpildžius kontaktinės formos informaciją ir ją išsiuntus tinklapio autoriui mes saugome jūsų el. pašto adresą, vardą ir IP adresą 12 mėnesių nuo žinutės išsiuntimo laiko.

Sausainėliai

Jei lankysitės mūsų prisijungimo puslapyje, nustatysime laikiną slapuką, kad nustatytume, ar jūsų naršyklė priima slapukus. Šiame slapuke nėra asmeninių duomenų ir jis pašalinamas uždarius naršyklę.

Kai prisijungsite, mes taip pat nustatysime kelis slapukus, kad išsaugotume jūsų prisijungimo informaciją ir pasirinkimus ekrane. Prisijungimo slapukai saugomi dvi dienas, o ekrano parinkčių slapukai – metus. Jei pasirinksite „Prisiminti mane“, jūsų prisijungimas išliks dvi savaites. Jei atsijungsite nuo savo paskyros, prisijungimo slapukai bus pašalinti.

Jei redaguosite ar paskelbsite straipsnį, jūsų naršyklėje bus išsaugotas papildomas slapukas. Šiame slapuke nėra asmens duomenų ir jis tiesiog nurodo ką tik redaguoto straipsnio įrašo ID. Jo galiojimas baigsis po 1 dienos.

Turinys įkeltas iš kitų svetainių

Šios svetainės straipsniuose gali būti įdėto turinio (pvz., vaizdo įrašų, vaizdų, straipsnių ir kt.). Įterptasis turinys iš kitų svetainių veikia taip pat, lyg lankytojas būtų aplankęs kitą svetainę.

Šios svetainės gali rinkti duomenis apie jus, naudoti slapukus, įterpti papildomą trečiųjų šalių stebėjimą ir stebėti jūsų sąveiką su įterptu turiniu, įskaitant jūsų sąveikos su įdėtu turiniu stebėjimą, jei turite paskyrą ir esate prisijungę prie tos svetainės .

Analitika

Metus saugome informaciją apie jūsų prisijungimos, t.y. prisijungimo laiką, IP adresą ir prisijungimų kiekį.

Kiek laiko saugome jūsų informaciją

Jei paliekate komentarą, komentaras ir jo metaduomenys saugomi neribotą laiką. Taip mes galime automatiškai atpažinti ir patvirtinti visus tolesnius komentarus, užuot laikę juos moderavimo eilėje.

Vartotojams, kurie užsiregistruoja mūsų svetainėje , mes taip pat saugome asmeninę informaciją, kurią jie pateikia savo vartotojo profilyje. Visi vartotojai gali bet kada pamatyti, redaguoti ar ištrinti savo asmeninę informaciją (išskyrus tai, kad negali pakeisti savo vartotojo vardo). Svetainės administratoriai taip pat gali matyti ir redaguoti tą informaciją.

Kam pateikiame jūsų duomenis

Elektroninio atsiskaitymo metu jūsų informacija (vardas, pavardė, prisijungimo vardas ir kiti profilio nustatymuose esantys duomenys) gali būti pateikiame trečiosioms šalims atliekant mokėjimą. Šiuo atveju naudojame Paysera įskiepį kuriame perduodami šie duomenys.

Elektroninio įsigijimo metu mes saugome informaciją apie jūsų nurodytą pristatymo adresą. Pristatymo adresas automatiškai pašalinamas praėjus metams nuo įsigijimo dienos.

Jūsų mokėjimo (kredito kortelių duomenys, banko pavadinimai, sąskaitų numeriai) duomenų nesaugome.

ATSISKAITYMO BŪDAI

Pirkėjas atsiskaito už pirkinius per Paysera sistemoją arba tiesioginiu bankiniu pavedimu.

Pirkėjas įsipareigoja apmokėti patvirtintą užsakymą per 2 (dvi) kalendorines dienas nuo užsakymo patvirtinimo dienos. Pirkėjui pilnai neapmokėjus užsakymo per 2 (dvi) kalendorines dienas, laikoma, kad Pirkėjas užsakymo atsisakė ir užsakymas atšaukiamas nesiunčiant Pirkėjui atskiro pranešimo.

PRISTATYMO SĄLYGOS

www.simonaburbaite.com užsakytos prekės pristatomos nemokamai visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje išskyrus Neringos savivaldybę, į kurią pristatant Pardavėjas turi teisę pareikalauti papildomo mokesčio. Prekių pristatymo terminas 2–5 darbo dienos nuo apmokėjimo gavimo dienos. Atskirais atvejais prekių pristatymas gali užtrukti ir ilgiau. Prekės pristatomos Pirkėjo užsakyme nurodytu adresu.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

1.1.Teisė atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties

Remiantis ES internetinės prekybos taisyklėmis, vartotojas, juvelyrikos dirbinį įsigijęs www.simonaburbaite.com, turi teisę per 14 d. d. grąžinti prekę dėl bet kokios priežasties ir jokio paaiškinimo. Norėdamas pasinaudoti teise atsisakyti sutarties, Pirkėjas apie prekės grąžinimą turi informuoti el.pašto adresu [email protected] pateikdamas informaciją, kuri Pirkėjui siunčiama elektroniniame laiške informuojant apie užsakymo patvirtinimą. 

Sutarties atsisakymo laikotarpis baigsis po 14 dienų nuo dienos, kurią Pirkėjas arba Pirkėjo nurodytas trečiasis asmuo, išskyrus vežėją, įgijo fizinį prekių valdymą arba, kai vienu užsakymu vartotojas užsakė ne vieną prekę ir jos pristatomos atskirai po 14 dienų nuo dienos, kurią Pirkėjas arba Pirkėjo nurodytas trečiasis asmuo, išskyrus vežėją, įgijo fizinį paskutinės prekės valdymą.

Kad Pirkėjas nepraleistų sutarties atsisakymo termino, pakanka pranešti apie ketinimą pasinaudoti teise atsisakyti sutarties iki sutarties atsisakymo termino pabaigos. Pirkėjui nusprendus pasinaudoti teise atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, ne vėliau nei per 14 dienų  nuo Pirkėjo pranešimo apie pirkimo – pardavimo sutarties atsisakymą gavimo dienos Pardavėjas grąžina Pirkėjui visą gautą sumą Pirkėjui, išskyrus pristatymo išlaidas, tiesiogines grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas. Sumokėti pinigai grąžinami tokiu pačiu  mokėjimo būdu, kokį Pirkėjas naudojo atlikdamas pradinę mokėjimo operaciją, grąžinant lėšas į Pirkėjo sąskaitą, iš kurios buvo apmokėta už prekes. Pardavėjas neprisiima atsakomybės dėl neatlikto arba vėluojančio pavedimo už grąžintas prekes, jei Pirkėjas klaidingai pateikia grąžinimui reikalingus duomenis. Pirkėjas privalo nedelsdamas ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai pateikė Pardavėjui prašymą dėl prekių pirkimo – pardavimo sutarties atsisakymo, išsiųsti prekes atgal  Pardavėjui. 

Pardavėjas turi teisę nevykdyti pinigų grąžinimo procedūros tol, kol negaus grąžinamos prekės arba įrodymo, kad Pirkėjas išsiuntė grąžinamą prekę, atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau. Pirkėjas atsakingas už prekių vertės sumažėjimą dėl veiksmų, nebūtinų tam, kad būtų galima nustatyti, koks prekės pobūdis, savybės ir kaip ji veikia.

Remiantis ES internetinės prekybos taisyklėmis, vartotojas neturi teisės per 14 d. d. grąžinti prekės, kuriai buvo užsakyta ir atlikta graviravimo paslauga. 

1.2. Prekių grąžinimo pagal Taisyklių 1.1. punktą sąlygos

Pirkėjas pasinaudoti teise, nurodyta Taisyklių 1.1.punkte, tik esant visoms šioms sąlygoms:

– prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda;

– prekė nebuvo dėvėta ir yra išsaugotos jos vartojamosios savybės;

– ant prekės yra visos pirkimo metu ant jos buvusios nepažeistos ir nenukirptos tiek vidinės, tiek išorinės etiketės, apsauginės plėvelės ir kt. Jeigu etiketės nuėmimas buvo būtinas apžiūrėti prekę, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekių be etikečių, jei gali įrodyti, kad dėl to patiria papildomų išlaidų (naujos etiketės pagaminimo, patvirtinimo išlaidos) arba tokių etikečių nuėmimas negali būti atstatytas, prekė praranda originalumą.

– Esant prekės ar jos pakuotės trūkumų ar prekės dėvėjimo žymių, pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymas negali būti vykdomas, Pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamos prekės ir negrąžinti Pirkėjui pinigų. Tokiu atveju Pirkėjas turi teisę atsiimti prekę iš Pardavėjo.

1.3. Prekės dydžio keitimas

Jei Pirkėjo įsigyta prekė netinkamo dydžio, Pirkėjas gali grąžinti įsigytą prekę ir atgauti sumokėtus pinigus bei užsakyti tinkamo dydžio prekę. Šiuo atveju Pirkėjas privalės grąžinti netinkamo dydžio prekę ir bus taikomos nuostatos, numatytos Taisyklių 1.1. ir 1.2. punktuose.

 1.4.Teisė grąžinti nekokybišką prekę

Pirkėjas, įsigijęs nekokybišką prekę, turi teisę per 1 metus nuo prekės pristatymo Pirkėjui pateikti Pardavėjui prašymą.  Tokiu atveju Pirkėjas privalo susisiekti su Pardavėju el. pašto adresu [email protected] ir pateikti informaciją apie savo vardą, pavardę, prekės grąžinimo priežastį, užsakymo numerį arba sąskaitos, patvirtinančios apmokėjimą už prekę, numerį, kontaktinius duomenis (telefono Nr. arba el. pašto adresą), banko sąskaitos numerį ir banko, kuriame yra ši sąskaita, pavadinimą, kodą,  jeigu dėl Pirkėjo nurodyto reikalavimo reikalinga grąžinti Pirkėjo sumokėtus pinigus už prekę ar dalį jų į Pirkėjo sąskaitą, ir vieną iš šių reikalavimų:

–     pašalinti daikto trūkumus (pataisyti daiktą);

–     pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;

–     sugrąžinti sumokėtą kainą.

Prekė bus laikoma kokybiška, jei (i) ji atitinka aprašymą ir savybes, nurodytas Elektroninėje parduotuvėje (ii) ji yra tinkama įprastiniam naudojimui kaip ir kitos tai pačiai rūšiai priskiriamos prekės (iii) prekės kokybė ir savybės yra tokios, kokių galima tikėtis iš kitos tai pačiai rūšiai priskiriamos prekės. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamos prekės ir nevykdyti jo prašymo, jeigu prekės trūkumai atsirado dėl netinkamo jos naudojimo, mechaninių pažeidimų ar kitų nuo Pirkėjo priklausančių veiksmų arba tai yra natūralus prekės nusidėvėjimas. Gaminant prekes atrenkamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, tačiau natūralios jų savybės yra neišvengiamos ir turėtų būti priimamos kaip prekės individualios išvaizdos dalis.

Pateikus prašymą prekė gali būti grąžinama siunčiant ją per  siuntų savitarnos terminalus arba per kurjerį adresu, kuris yra nurodytas el.parduotuvės „Kontaktai“ skiltyje. Pardavėjas atidžiai patikrins grąžintą prekę ir informuos Pirkėją jo elektroninio pašto adresu per protingą laikotarpį pateikdamas informaciją apie tai, ar bus vykdomas vienas iš Pirkėjo reikalavimų, nurodytų šiame punkte. Už prekę sumokėta suma bus grąžinta arba prekės keitimas bus įvykdytas per 14 dienų nuo dienos, kurią Pirkėjui buvo išsiųstas elektroninis laiškas, patvirtinantis apie sumokėtos sumos grąžinimą arba prekės pakeitimą.

Jei Pirkėjas prašo grąžinti sumokėtą kainą ir toks jo prašymas pagrįstas, Pirkėjui grąžinama visa už prekę jo sumokėta suma. Suma grąžinama tokiu pačiu būdu, kokį Pirkėjas pasirinko pirkdamas prekę.

 1.5.Grąžinimo būdai

Klientas gali grąžinti prekes, siųsdamas jas per savitarnos terminalus ar per kurjerį adresu Panerių g. 51-409, Vilnius. Pasirinkus bet kurį iš prieš tai nurodytų grąžinimo būdų, prekių grąžino išlaidas apmoka Pirkėjas.

 1.6. Pirkėjas privalo sumokėti už įsigytas prekes ir jas priimti šiose Taisyklėse numatyta tvarka. Jeigu Pirkėjas, prekių pristatymo metu, be svarbių priežasčių atsisako priimti prekes, Pardavėjui pareikalavus Pirkėjas privalo padengti prekių gražinimo išlaidas. Taip pat Pirkėjas įsipareigoja atlyginti išlaidas, kurias padengti reikalauja kurjeris, kai Pirkėjas prekių nepriima su kurjeriu sutartu laiku.

 1.7. Pirkėjas įsipareigoja saugoti ir neatskleisti tretiesiems asmenims prisijungimo prie Paskyros duomenų. Pirkėjas yra atsakingas už jam suteiktų prisijungimo prie Paskyros duomenų išsaugojimą, taip pat už bet kuriuos veiksmus (duomenų perdavimą, pateiktus prekių užsakymus, vartotojo komentarus ar kt.), kurie Elektroninėje parduotuvėje atliekami prisijungus prie Paskyros ir dėl to kylančias pasekmes. Jei Pirkėjas praranda prisijungimo prie Paskyros duomenis, jis privalo nedelsiant informuoti apie tai Pardavėją telefono numeriu arba elektroninio pašto adresu, nurodytu skiltyje “Kontaktai”

 1.8. Pirkėjas yra atsakingas už tai, kad Elektroninėje parduotuvėje pateikti Pirkėjo duomenys būtų tikslūs, teisingi ir išsamūs. Pasikeitus Pirkėjo Elektroninėje parduotuvėje pateiktiems duomenims, jis privalo juos atnaujinti skiltyje „Mano paskyra“ arba apie tai pranešdamas telefonu arba elektroninio paštu adresu, kurie nurodyti skiltyje “Kontaktai”. Pardavėjas jokiu atveju nebus atsakingas už žalą, patirtą Pirkėjo ir (arba) trečiųjų asmenų, dėl to, kad Pirkėjas nurodė neteisingus ir (arba) neišsamius asmens duomenis arba nepakeitė ir nepapildė duomenų jiems pasikeitus. Jei naudodamasis Elektronine parduotuve Pirkėjas pateikia trečiųjų asmenų Asmens duomenis, Pirkėjas pats yra atsakingas už tokių duomenų pateikimo ir naudojimo teisėtumą.

 1.9. Kilus problemų dėl Elektroninėje parduotuvėje įsigytos prekės, Pirkėjas gali kreiptis elektroninio pašto adresu arba telefonu, nurodytais Elektroninės parduotuvės skiltyje “Kontaktai”.

1.10. Norėdami užtikrinti saugų grąžinimą ant prekių siuntos nerašykite „juvelyriniai dirbiniai“ ar žodžių, kurie galėtų išduoti siuntos turinį ar vertę