Šį įrašą noriu pradėti nuo to, kaip man malonu sugrįžti prie rašymo ir savo blogo – buvau padariusi nemažą pertrauką nuo didesnės apimties tekstų. Bet kadangi mano tikslas iš esmės šitam gyvenime viską daryti pagal jausmą, leidau sau neforsuoti ir būti kaip būnasi. Iš tiesų, reikėjo laiko iš naujo save nuskanuoti, kalibruotis ir suprasti, kaip toliau noriu judėti. Jei pasiilgot – labai džiaugiuosi. Jei ne – tikriausiai jūs šiuo metu šito įrašo net neskaitot haha.
Čia grįžtu su dar didesniu noru dalintis labai išieškotais dalykais, kuriais pati gyvenu, žaviuosi ir tikiu. Šiuo metu vienas iš tokių dalykų yra miegas ir viskas, kas sukasi apie jį. Tikrai žinot, kad tai vienas svarbiausių procesų, kuris lemia mūsų savijautą, bet klausimas – kiek tam skiriate dėmesio? Klausimas galėtų būti retorinis, bet nepamirškit, kad po blogo įrašu yra galimybė komentuoti, tai drąsiai pasidalinkit, kokia situacija pas jus. Kol kas papasakosiu, kas vyksta pas mane.
Anksčiau miego stoką galėdavau ištverti lengviau. Bet bėgant metas jaučiu, kad imunitetas prastam ir nepakankamam miegui tiesiogine ir perkeltine prasme sparčiai slipsta. Paskutiniai 3 metai kokybiško miego prasme buvo ypatingai nuostolingi. Todėl dabar miego gerinimui nusprendžiau skirti nemažai energijos ir laiko – pirmiausia, tai yra informacijos paieška, kad kuo geriau suprasčiau miegą kaip reiškinį (šiuo metu skaitau labai gerą knygą, kurioje suprantama žmonių kalba aiškinamos sudėtingos mokslinės įžvalgos apie tai, kas vyksta kai miegame, ir, apskritai, kodėl miegame – esu 197 puslapyje iš 467). Čia taip pat galite rasti gydytojos Evelinos Pajėdienės patarimus kokybiškam miegui: KOKYBIŠKO MIEGO ABC.
Lygiagerčiai su žinių rinkimu eina ir pastangos į lovą atsigulti tuo pačiu metu, geriausia iki 23 valandos (aišku, ne visada pavyksta, ypač savaitgaliais), išmiegoti bent 8 valandas (aišku, irgi ne visada pavyksta), prieš miegą nevalgyti, vėdinti miegająjį (šitas kaip Tėve mūsų) ir į rankas imti knygą, o ne telefoną/kompiuterį. Taip pat reguliariai sportuoti, subalansuotai maitintis (protarpinis badavimas pastaruosius kelis metus tapo mano palydovu), būti gryname ore ir palaikyti psichologinę higieną. Bet taip pat, pasirūpinti kokybišku čiužiniu, patalais ir patalyne. Kitaip sakant, turėti tokią aplinką, kurioje tikrai būtų gera ilsėtis.
Kol kas apie miegą labiau plėstis nenoriu (manau tam bus galima dedikuoti atskirą įrašą). Tačiau dabar papasakosiu, kaip kuriu hotel-like & luxury sleep patirtį miegamąjame. BEDROOMMOOD yra tai, ką jums reikia žinoti, jei tokios patirties norite ir jūs. Jų patalynėje miegu jau kelis metus ir nežinau, kas gali būti geriau, todėl visai neseniai užsisakiau dar kelis komplektus, tik kitokių spalvų (šįkart levandų ir mėlyną). Tikriausiai, pradėti reiktų nuo akivaizdžiausio dalyko – tai, kad jų patalynės vizualiai labai ‘skanios’. Man be galo patinka jų spalvų paletės pasirinkimas ir tai, kad nėra mirgų margų (nežinau, kaip jums, bet man margumynai kelia įtampą, ypač miegamajame).
Galima rinktis iš perkelio arba satino patalynių – viskas siuvama Lietuvoje, naudojama ilgapluoštė medvilnė, kuri turi net 400 siūlų tankį. Taip pat, ši medžiaga turi „Standard 100 Oeko-tex“ sertifikatą, kuris užtikrina, kad patalynėje nėra kenksmingų cheminių medžiagų, galinčių daryti neigiamą įtaką sveikatai. Kaip ir pirmą kartą, šįkart vėl užsisakiau perkelio patalynę, nes ji labai minkšta, traški, lengva, patinka jos matiškumas, be to perkelio nereikia lyginti, dėl to dar ir labai praktiška. Tokią patalynę naudoja dauguma geriausių pasaulio viešbučių (o jie tikrai žino, kaip svarbu kokybiškas miegas). Perkelio užvalkalai labai tinka ir tiems, kurie yra linkę prakaituoti miego metu arba tiesiog mėgsta miegoti vėsiau.
Yra dar keli labai geri dalykai, kuriuos siūlo BEDROOMMOOD :
1 – visas jų patalynių spalvas galima miksuoti tarpusavyje (mix & match), nes jos puikiai dera (vadinasi jei, taip kaip aš, turite kelis patalynių komplektus, be problemų į miegamąjį galite įnešti daugiau dinamikos ir žaismingumo, čia tas pats, kaip turėti gerai sudėliotą drabužių kapsulę) + BEDROOMMOOD nekuria naujų patalynių kiekvieną sezoną, o kaip tik orientuojasi į spalvų ir dizaino tęstinumą, tam kad be streso būtų galima pildyti savo patalynių kolekciją;
2 – jeigu nerandate tinkamo dydžio patalynės – ją galite pasidaryti tokio dydžio, kokio norite pagal individualų užsakymą.
Dar vienas dalykas, kurį papildomai užsisakiau kartu su patalyne – super minkšti GOTS sertifikuoti vonios rankšluosčiai iš 100 % organiškos turkiškos medvilnės (tokius ne taip paprasta rasti). Pasirinkau kelių skirtingų dydžių milk spalvos, nes lygiai taip pat kaip miegamaje, vonioje nenoriu margų raštų. Žinau, kad kolekciją ateityje tikrai pildysiu!
Kaip jau supratot, BEDROOMMOOD karaliauja mano miegamaje ir tikrai prisideda prie geresnio, malonesnio ir minkštesnio miego. Jie yra kaltininkai, kad lovoje norisi praleisti daugiau laiko, nes per daug gera ir per daug gražu. Labai linkiu ir jums investuoti į savo miegą, įkristi į traškius ir minkštus patalus, tegul ten ištirpsta visi rūpesčiai. Kaip tik dabar tą padaryti puiki proga, nes BEDROOMMOOD švenčia 7 gimtadienį ir su kodu SIMONA25 (kodas galioja 48 valandas) specialiai jums taiko išskirtinę 25% nuolaidą (išskyrus COMBO rinkinius ir prekes su nuolaida).
Saldžių sapnų!
Reklama sukurta su bedroommood